Vjedhje e rëndë në Prishtinë - Bota Sot
Vjedhje e rëndë në Prishtinë

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Vjedhje e rëndë në Prishtinë

Më: 22 prill 2018 Në ora: 11:30
Ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar se në rrugën Vicianum në Prishtinë ka ndodhur një vjedhje e rënd.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se person-a të panjohur i kanë thyer xhamin e veturës dhe nga aty i kanë vjedhur një pistoletë për të cilën posedon leje valide”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Ndryshe, rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test