Ankohet se një femër ia mori veturën pa e pyetur - Bota Sot
Ankohet se një femër ia mori veturën pa e pyetur

Kronikë e zezë

Ankohet se një femër ia mori veturën pa e pyetur

Nga: Bota Sot Më: 22 prill 2018 Në ora: 11:39
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën 28 Nëntori në Fushë Kosovë një persona ka lajmëruar një femër pasi që i ka marr veturën pa dijeninë e tij.

  “Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka informuar se e dyshuara femër K/Shqiptare, i ka marr veturën e tij në shfrytëzim pa njohurin –dijen  e tij. E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test