Shkodër, përplaset për vdekje një person me biçikletë - Bota Sot
Shkodër, përplaset për vdekje një person me biçikletë

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Shkodër, përplaset për vdekje një person me biçikletë

Më: 24 prill 2018 Në ora: 19:17
Foto ilustrim

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të martë në Shkodër, me pasojë një të vdekur.

I aksidentuari ishte duke lëvizur me biçikletë, në kohën kur u përplas për vdekje nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur pranë lagjes “Bahçallëk” të qytetit të Shkodrës, ndërsa identiteti i viktimës nuk dihet ende.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të hedhur dritë mbi rrethanat e aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test