Nuk respektuan urdhrat e policisë, arrestohen - Bota Sot
Nuk respektuan urdhrat e policisë, arrestohen

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Nuk respektuan urdhrat e policisë, arrestohen

Më: 25 prill 2018 Në ora: 08:38
Ilustrim

Në Klinë dje janë arrestuar dy të dyshuar pasi nuk i kanë respektuar urdhrat e zyrtarëve policor duke i penguar në kryerje të detyrës.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test