Serbi kërcënon një femër - Bota Sot
Serbi kërcënon një femër

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Serbi kërcënon një femër

Më: 13 maj 2018 Në ora: 13:05
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Zvecan, pasi i njëjti ka kanosur një vazje të komunitetit serb.

Ankuesja femër K-serbe, ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje të më hershme, është kanosur nga i dyshuari mashkull K-serb.

I dyshuari është arrestuar, dhe te i njëjti është konfiskuar një armë AK-47 me 9 fishekë. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test