Vjedhin pajisje muzikore - Bota Sot
Vjedhin pajisje muzikore

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Vjedhin pajisje muzikore

Më: 13 maj 2018 Në ora: 13:28
Foto ilustrim

Dy persona të mitur janë arrestuar në Gjilan, pasi ata ditë më parë kishin vjedhur pajisje muzikore

Rasti ka ndodhur në lagjen “Dardani”, ku njësia policore ka arrit të identifikojnë dhe të arrestojë dy të dyshuarit. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuari janë dërguar në mbajtje, ndërsa pajisjet i janë kthyer pronarit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test