Vjedhin pajisje shtëpiake, arrestohen - Bota Sot
Vjedhin pajisje shtëpiake, arrestohen

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Vjedhin pajisje shtëpiake, arrestohen

Më: 13 maj 2018 Në ora: 14:23
Foto ilustrim

Njësia policore ka arrit të identifikojë dhe të arrestojë katër të dyshuar në Pejë, dy prej tyre moshë e mitur, të cilët kishin depërtuar me forcën në banesën e viktimës me ç’ rast kanë vjedhur disa pajisje shtëpiake.

Pas intervistimit, me vendimin e prokurorit, katër personat e dyshuar dërgohen në qendrën mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test