Dhunë në familje, arrestohet - Bota Sot
Dhunë në familje, arrestohet

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Dhunë në familje, arrestohet

Nga: N.H Më: 14 maj 2018 Në ora: 10:59
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se dje është arrestuar i dyshuari mashkull K-shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje ka shkaktuar dhunë në familjen e tij dhe ka dëmtuar orenditë e shtëpisë.

Sipas raportit 24 orësh, me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ja njoftimi i plotë:

Shtime 13.05.2018 – 10:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje ka shkaktuar dhunë në familjen e tij dhe ka dëmtuar orenditë e shtëpisë. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test