25 vjeçari e ngacmon një femër dhe ikën - Bota Sot
25 vjeçari e ngacmon një femër dhe ikën

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

25 vjeçari e ngacmon një femër dhe ikën

Më: 14 maj 2018 Në ora: 11:07
Ilustrim

Dje në Gjilan një femër ka raportuar në polici se një person i moshës rreth 25 vjeç e kishte sulmuar dhe më pas kishte ikur.

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test