Therje me thikë në Kqiç të Mitrovicës - Bota Sot
Therje me thikë në Kqiç të Mitrovicës

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Therje me thikë në Kqiç të Mitrovicës

Nga: N.H Më: 14 maj 2018 Në ora: 11:12
Ilustrim

Policia raporton se në fshatin Kqiç të Madh të Mitrovicës disa të rinj janë përleshur mes vete me ç’rast një person është goditur me thikë nga i dyshuari.

Viktimës i janë shkaktuar lëndime trupore ku më pas është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test