Vjedhin kuletën, arrestohen dy të mitur - Bota Sot
Vjedhin kuletën, arrestohen dy të mitur

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Vjedhin kuletën, arrestohen dy të mitur

Më: 14 maj 2018 Në ora: 11:26
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar, të moshës së mitur pasi që të njëjtit me forcë kishin depërtuar në lokalin e viktimës dhe kanë vjedhur një kuletë ku kishte rreth 100 euro para të gatshme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ismet Jashari” në Prizren ku me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test