Rrahje në Mitrovicë, arrestohen tre të dyshuar - Bota Sot
Rrahje në Mitrovicë, arrestohen tre të dyshuar

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Rrahje në Mitrovicë, arrestohen tre të dyshuar

Më: 15 maj 2018 Në ora: 08:59
Ilustrim

Nga hetimet që janë bërë pak orë pas incidentit, kanë arritur të identifikojnë dhe të arrestojnë tre persona të dyshuar: I. A. 58 vjeçar, Sh. A. 26 vjeçar dhe K. A. 28 vjeçar.

Pas procedurave intervistuese,  tre   të dyshuarve u është caktuar masa e ndalimit policor.

Hetuesit policorë janë duke punuar në zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave të këtij rasti.

Ndaj tyre është iniciuar rast për vepër penale ‘lëndim trupor’

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test