Arrestohen tre meshkuj dhe tri femra për prostitucion - Bota Sot
Arrestohen tre meshkuj dhe tri femra për prostitucion

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Arrestohen tre meshkuj dhe tri femra për prostitucion

Më: 15 maj 2018 Në ora: 10:05
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar tre meshkuj dhe tri femra në Prishtinë, të dyshuar se janë të përfshirë në prostitucion.

Janë arrestuar tre meshkuj dhe tri femra Shqiptare, (dy prej tyre shtetase të Maqedonisë), nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëra prej të dyshuarave është dërguar në mbajtje, ndërsa të dyshuarit tjerë janë dërguar me procedurë të përshpejtuar në Gjykatën Themelore Divizioni për Kundërvajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test