Arrestohet pasi organizoi lojëra të fatit - Bota Sot
Arrestohet pasi organizoi lojëra të fatit

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Arrestohet pasi organizoi lojëra të fatit

Më: 15 maj 2018 Në ora: 10:10
Ilustrim

Në Gjilan gjatë ditës së djeshme është arrestuar një i dyshuar, pasi gjatë kontrollit në lokalin e tij, është vërtetuar se ka organizuar lojëra të fatit pa licencë.

Sipas raportit policor, dëshmi materiale janë konfiskuar tri shtëpiza kompjuterike dhe një printer.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test