Theren dy persona - Bota Sot
Theren dy persona

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Theren dy persona

Më: 15 maj 2018 Në ora: 10:13
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti ka therur me thikë dy persona.

Lëndime trupore kanë pësuar dy viktimat meshkuj K/Shqiptarë, pasi të njëjtit janë sulmuar fizikisht (therur me thikë) nga një i dyshuar mashkull K/Shqiptar.

Viktimat janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK dhe të njëjtit sipas raportit mjekësor janë jashtë rrezikut për jetë. I dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test