Arrestohet 31 vjeçari nga Odri - Bota Sot
Arrestohet 31 vjeçari nga Odri

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Arrestohet 31 vjeçari nga Odri

Më: 15 maj 2018 Në ora: 14:44
Ilustrim

Mbrëmë gjysëm ore pasë mesnate, efektivët e policisë nga Sektori për punë të brendëshme Tetovë, kanë arestuar personin R.A, 31-vjeç nga fshati Odër, I dënuar me burgë një vjet e tetë muaj për vepër penale ,,vjedhje të rëndë,,.

Pasë arestimit dhe mbajtjes në Stacion policorë, është realizuar urdhër nga gjykata, dhe më pasë R.A është dorëzuar në Sh.P.K ,,Idrizovë,, në Shkup, për vuajtjen e dënimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test