Lezhë, sekuestrohen armë, para e bizhuteri, në pranga një person - Bota Sot
Lezhë, sekuestrohen armë, para e bizhuteri, në pranga një person

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Lezhë, sekuestrohen armë, para e bizhuteri, në pranga një person

Më: 16 maj 2018 Në ora: 09:50
Lezhë

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 26-vjeçar, ndërsa ka sekuestruar armë, municione, Euro dhe bizhuteri të dyshuara nga veprimtaria kriminale e vjedhjes.

Në pranga është vënë shtetasi Roan Brahimi.

Policia bën të ditur se ka sekuestruar gjatë kontrollit në mjetin tip “Lancia”, që drejtohej nga shtetasi i arrestuar, një armë zjarri pistoletë Bereta me një krehër me 15 fishekë, 14.600 Euro dhe një sasi bizhuterish.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test