Sherr mes të rinjve, plagosen me kaçavidë dy vëllezërit - Bota Sot
Sherr mes të rinjve, plagosen me kaçavidë dy vëllezërit

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sherr mes të rinjve, plagosen me kaçavidë dy vëllezërit

Më: 16 maj 2018 Në ora: 10:59
Vlorë

Dy vëllezër janë goditur me kaçavidë mbrëmjen e të martës, teksa është arrestuar autori dhe është shpallur një tjetër në kërkim.

Serxhjo Bedinaj, 23 vjeç është vënë në pranga pasi në lagjen “Pavarësia” pranë shkollës së mesme profesionale, në bashkëpunim me të miturin B.B dhe M.G, 24 vjeç gjatë një konflikti fizik për motive banale kanë plagosur me kaçavidë , shtetasit N.A., 18 vjeç dhe E.A., 18 vjeç, vëllezër, banues në Panaja, Vlorë, të cilët kanë marrë ndihmën e nevojshme mjekësore në spital dhe aktualisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet për kapjen dhe ndalimin e 24 -vjeçarit M.G, i shpallur në kërkim.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje, kryer në bashkëpunim”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test