Arrestohet gjakovari pasi sulmoi babain - Bota Sot
Arrestohet gjakovari pasi sulmoi babain

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Arrestohet gjakovari pasi sulmoi babain

Më: 16 maj 2018 Në ora: 11:27
Ilustrim

Në Gjakovë gjatë ditës së djeshme është arrestuar një i dyshuar pasi pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test