Sulmoi një femër, arrestohet - Bota Sot
Sulmoi një femër, arrestohet

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Sulmoi një femër, arrestohet

Më: 16 maj 2018 Në ora: 11:28
Ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar se dje në Pejë është arrestuar një i dyshuar, pasi ka sulmuar fizikisht një femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka kërkuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test