Mtoçikleta godet një grua në Bit Pazar, autori ka ikur nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Mtoçikleta godet një grua në Bit Pazar, autori ka ikur nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Mtoçikleta godet një grua në Bit Pazar, autori ka ikur nga vendi i ngjarjes

Më: 16 maj 2018 Në ora: 15:23

Një grua 63 vjeçare është goditur nga një motoçikletë në afërsi të Bit Pazarit me çka ka marë lëndime të rënda trupore.Motoçiklisti nuk ka ndaluar të shohë gruan e lënduar dhe ka ikur nga fatkeqësia.

Policia njoftoi se dje rreth orës 13:26 të punësuar në Spitalin e Qytetit "Shën Naum Ohridski" kanë denoncuar se tek ta është sjellur një grua V.K (63) nga fshati Kuçevishtë me lëndim të rënda trupore, të cilat i ka marë nga goditja e një motoçiklete në afërsi të Bit Pazarit.Po ndërmeren masa për gjetjen e autorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test