Aksident, një veturë digjet - Bota Sot
Aksident, një veturë digjet

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Aksident, një veturë digjet

Më: 17 maj 2018 Në ora: 12:43
Ilustrim

Policia njofton se mbrëmë në Gjilan, në rrugën “Qarkore”, ka ndodhur një aksident trafiku me përfshirjen e dy veturave me vozitës.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar njëri nga ngasësit dhe bashkudhëtari i tij.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal-Gjilan.  Njëra nga veturat e aksidentuara si pasojë e goditjes së shtyllës elektrike është djegur në tërësi.

Në vendin e ngjarjes kanë njësiti i zjarrfikësve dhe ekipi i KEDS-it.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test