Vlorë, gjendet i mbytur 70-vjeçari - Bota Sot
Vlorë, gjendet i mbytur 70-vjeçari

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Vlorë, gjendet i mbytur 70-vjeçari

Më: 17 maj 2018 Në ora: 13:48
Ilustrim

Një 70-vjeçar është gjetur i mbytur paraditen e të enjtes, rreth orës 10.55.

Kanë qenë kalimtarë që kanë hasur në grykëderdhjen e lumit Izvor trupin e H. Xh, nga Orikumi.

Mësohet se në trupin e të ndjerit nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po punon për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të mbytjes së shtetasit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test