Aksident në Prishtinë, një e lënduar - Bota Sot
Aksident në Prishtinë, një e lënduar

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Aksident në Prishtinë, një e lënduar

Më: 18 maj 2018 Në ora: 10:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka njoftuar se është lënduar një femër pasi një aksidenti zingjirorë në rrugën “Rexhep Luci”, në Prishtinë.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të tri veturave civile, ku si pasojë një femër K-Shqiptare ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë..

Kurse, me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test