Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje - Bota Sot
Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Arrestohet një person për armëmbajtje pa leje

Më: 18 maj 2018 Në ora: 10:55
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person në fshatin Dobërqan në Gjilan për armëmbajtje pa leje

 “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie, një revole me gaz dhe 117 fishekë të kalibrave të ndryshëm”, thuhet në njoftimin e Policës.

Kurse, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test