Arrestohet një i huaj për dëmtim të pronës - Bota Sot
Arrestohet një i huaj për dëmtim të pronës

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Arrestohet një i huaj për dëmtim të pronës

Më: 18 maj 2018 Në ora: 11:03
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Talinoc i Muhaxhirëve dhe Varosh të  Ferizajt janë arrestuar një persona pasi që ka  dëmtuar xhamat e dritareve të një objekti.

“Raportohet se të dyshuar të panjohur kanë dëmtuar xhamat e dritareve të një objekti. Njësitë e hetuesisë kanë identifikuar dhe kanë arrestuar të dyshuarin mashkull shqiptar me nënshtetësi te huaj”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Ndërsa, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test