Godet fëmijën me motor dhe ikë nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Godet fëmijën me motor dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Godet fëmijën me motor dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Më: 18 maj 2018 Në ora: 11:09
Ilustrim

Në Prizren një fëmijë derisa ishte duke kaluar rrugën është goditur nga një motor nga i dyshuar i panjohur dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është  dërguar në spitalin e Prizrenit, ku pas tretmanit është liruar në shtëpi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test