I dënuari në burgun e Peqinit kapet me heroinë në qeli - Bota Sot
I dënuari në burgun e Peqinit kapet me heroinë në qeli

Kronikë e zezë

E mërkurë, 21 nëntor 2018

I dënuari në burgun e Peqinit kapet me heroinë në qeli

Më: 18 maj 2018 Në ora: 11:56
Burgu i Peqinit

Një të dënuari në burgun e Peqinit i është gjetur dhe sekuestruar lëndë narkotike në qeli.

Policia thotë se "Sokol Isufajt, 37 vjeç, banues në  Elbasan, aktualisht i dënuar për veprën penale , ”Prodhim dhe mbajtja pa leje e armëve të zjarrit dhe municionit”, gjatë një kontrolli të ushtruar nga shërbimet e sigurisë I.E.V.P.Peqin në dhomën e tij, ju gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 8.5 gramë lëndë narkotike e llojit heroinë".

Materialet hetimore në ngarkim të tij u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test