Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas dy persona me biçikletë - Bota Sot
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas dy persona me biçikletë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas dy persona me biçikletë

Më: 18 maj 2018 Në ora: 15:13
Pamje nga aksidenti

Mesditën e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Transballkanike” në Vlorë.

Si pasojë e aksidentit dy persona kanë mbetur të plagosur.

Nga të dhënat e para mësohet se një automjet tip “Benz” ka përplasur një burrë dhe një fëmijë.

Të plagosurit janë dërguar në spital, nga ku mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test