Autorët thyejnë xhamat e supermarketit, grabisin kasafortën - Bota Sot
Autorët thyejnë xhamat e supermarketit, grabisin kasafortën

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Autorët thyejnë xhamat e supermarketit, grabisin kasafortën

Më: 18 maj 2018 Në ora: 18:10
Foto ilustrim

ersona ende të paidentifikuar kanë grabitur kasafortën e një supermarketi në kryeqytet.

Policia bën të ditur se autorët kanë thyer xhamat dhe më pas grabitën kasafortën

“Më datë 18.05.2018, tek kryqëzimi i rrugës “Medar Shtylla” me rrugën “Prokop Mima”, 3 persona ende të paidentifikuar, kanë thyer xhamat e një supermarketi, ku kanë marrë kasafortën, sende të ndryshme dhe janë larguar me një mjet. Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test