Të shtëna me armë në një lokal në Vlorë, brenda kishte edhe policë - Bota Sot
Të shtëna me armë në një lokal në Vlorë, brenda kishte edhe policë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Të shtëna me armë në një lokal në Vlorë, brenda kishte edhe policë

Më: 18 maj 2018 Në ora: 18:39

Të shtëna me armë janë dëgjuar pasditen e sotme në Vlorë.Mësohet se një person ka qëlluar me armë brenda një lokali afër postës së këtij qyteti.

Siç bëhet me dije brenda në lokal ka pasur edhe disa efektivë policie.Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe nëse ka të plagosur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test