Arrestohet për transportim të marihuanës - Bota Sot
Arrestohet për transportim të marihuanës

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Arrestohet për transportim të marihuanës

Më: 19 maj 2018 Në ora: 15:11
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitar në Vërmicë, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 3.36 gram dhe një pistoletë me tetë fishekë.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test