Një femrës nga Skenderaj ia vjedhin traktorin - Bota Sot
Një femrës nga Skenderaj ia vjedhin traktorin

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Një femrës nga Skenderaj ia vjedhin traktorin

Më: 20 maj 2018 Në ora: 13:57
Foto ilustrim

Një femër nga qyteti i Skenderajt ka raportuar në policia se persona të panjohur ia kanë vjdhur një traktor në shtëpinë e saj.

Rasti është raportuar në polici dhe po hetohet.

Ky është njoftimi i policisë:

Fsh. Likovc, Skenderaj 19.05.2018-15:00. Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se persona të panjohur kanë vjedhur një traktor. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test