Vrasje në tentativë - Bota Sot
Vrasje në tentativë

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Vrasje në tentativë

Më: 22 maj 2018 Në ora: 10:11
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se tri viktimat meshkuj K-Shqiptarë kanë raportuar se përderisa ishin duke lëvizur me veturë, person-a të panjohur nga një veturë në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të veturës së tyre.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të kalibrit 7.65 mm, ndërsa përveç një dëmtimi në mbrojtësin e veturës, nuk raportohet për të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në Pejë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test