Vetura futet në një dyqan në Ferizaj, lëndohet një person - Bota Sot
Vetura futet në një dyqan në Ferizaj, lëndohet një person

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Vetura futet në një dyqan në Ferizaj, lëndohet një person

Më: 23 maj 2018 Në ora: 09:12
Pamje nga aksidenti

Një person është lënduar në një vetaksident i cili ka ndodhur para pak minutash në Ferizaj.

Sipas dëshmitarëve, në vendin e ngjarjes vetura është vetaksidentuar me një objekt afarist.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri te ky aksident.

Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë njësitë e zjarrfikësve dhe ato të Policisë të cilat janë duke u marrë me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test