U gjendet substance narkotike, arrestohen dy persona në Pejë - Bota Sot
U gjendet substance narkotike, arrestohen dy persona në Pejë

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

U gjendet substance narkotike, arrestohen dy persona në Pejë

Nga: B.S Më: 26 maj 2018 Në ora: 11:08
Ilustrim: Marihuana

Policia e Kosovës raporton se në Pejë dje janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar rreth 4 gram substance e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Sipas PK-së me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohet në procedurë të rregullt.    

Ja njoftimi i plotë:

Peje 25.05.2018-11:10. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar rreth 4 gram substance e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohet në procedurë të rregullt.    

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test