Arrestohet serbi, i gjendet armë në shtëpi - Bota Sot
Arrestohet serbi, i gjendet armë në shtëpi

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Arrestohet serbi, i gjendet armë në shtëpi

Nga: B.S Më: 26 maj 2018 Në ora: 11:12
Ilustrim

Dje në orët e pasdites në Leposaviq është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit serb, pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjysemautomatike PAP,M59 me pesë fishek të kalibrit 7.62 mm dhe mjetet për pastrim të armës.

Sipas PK-së, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test