Shoferi humb kontrollin, godet kunjat dhe murin mbrojtës të parkingut - Bota Sot
Shoferi humb kontrollin, godet kunjat dhe murin mbrojtës të parkingut

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Shoferi humb kontrollin, godet kunjat dhe murin mbrojtës të parkingut

Më: 26 maj 2018 Në ora: 16:57
Pamje nga vetaksidenti

Një vetaksident ka ndodhur në lagjen ‘Ulpianë’ në Prishtinë.

Në një foto të një lexuesi, shihet se si vetura ka bërë vetaksident duke e goditur  murin mbrojtës së parkingut.

Po ashtu, vetura ka dëmtuar edhe kunjat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test