Aksident trafiku në kryeqytet - Bota Sot
Aksident trafiku në kryeqytet

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Aksident trafiku në kryeqytet

Më: 27 maj 2018 Në ora: 10:53
Ilustrim

Dy vetura civile me drejtues dy meshkuj K/ Shqiptar janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti.

Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore ka pësuar një femër K/Shqiptare këmbësore (kalimtare e rastit), si dhe lëndime të lehta trupore ka pësuar njëri nga drejtuesit e veturave.

Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësorë në QKUK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test