Serbi keqtrajton seksualit një vajzë të mitur - Bota Sot
Serbi keqtrajton seksualit një vajzë të mitur

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Serbi keqtrajton seksualit një vajzë të mitur

Më: 27 maj 2018 Në ora: 11:23
Ilustrim

Një i dyshuar serb nga Leposaviqi ka keqtrajtuar seksualisht një femër nën moshën 16 vjeçare.

Rastin e ka raportuar në Polici, një serb tjetër. Ndërsa, i dyshuari sipas Policisë, gjendet në arrati dhe i njëjti është në kërkim nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test