Detaje të reja/ Ekzekuton dy prindërit me breshëri plumbash, ky është “mostra” që vrau nënën dhe babain: Punoj si vrasës me pagesë - Bota Sot
Detaje të reja/ Ekzekuton dy prindërit me breshëri plumbash, ky është “mostra” që vrau nënën dhe babain: Punoj si vrasës me pagesë

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Detaje të reja/ Ekzekuton dy prindërit me breshëri plumbash, ky është “mostra” që vrau nënën dhe babain: Punoj si vrasës me pagesë

Nga: N.Sh Më: 7 qershor 2018 Në ora: 19:35
Qemal Sela

Një 26 vjeçar ka ekzekutuar ditën e sotme nënën dhe babanë e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen e ‘Llixhave’ në Peshkopi ku Qemal Sela ka qëlluar dy prindërit e tij, transeton Bota sot.

Qemal Sela, 26 vjeç, vrau me armë zjarri automatik babain dhe nënën e tij, Flamur Sela, 55 vjeç dhe Zeqimete Sela, 50 vjeçe, banues në Peshkopi.

Për momentin s’dihen arsyet e krimit të rëndë.

Sipas mediave nga Tirana, Qmal Sela thuhe se ka punuar si vrasës me pagesë.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test