Zhduket një femër në Ferizaj - Bota Sot
Zhduket një femër në Ferizaj

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Zhduket një femër në Ferizaj

Nga: Bota Sot Më: 10 qershor 2018 Në ora: 12:03
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se më datë 2 të këtij muaji është zhdukur një femër në Ferizaj.

"Ankuesja femër K/shqiptare me 09.06.2018 ka raportuar se, vajza e saj-viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj", raporton Policia.

Ndërsa, ky rast është duke u hetuar  nga Polica e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test