Tentim vjedhje gjatë natës në Bardhosh - Bota Sot
Tentim vjedhje gjatë natës në Bardhosh

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Tentim vjedhje gjatë natës në Bardhosh

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 07:41
Bardhosh

Në orën 01:15 pas mesnate ka ndodhur një tentim vjedhje në marketin e rrjetit “Albi” në fshatin Bardhosh të Komunës së Prishtinës.

Me këtë rast ka pasur edhe të shtëna armësh në mes të policisë dhe hajdutëve.

Deri më tani nuk ka detaje të tjera për rastin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test