Therje me thikë në Kaçanik - Bota Sot
Therje me thikë në Kaçanik

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Therje me thikë në Kaçanik

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Një person nga Kaçaniku është therur mbrëmë me thikë në rrethana të panjohura dhe sipas tij nga persona të panjohur.

Sipas Policisë viktima është dërguar në spitalin e Ferizajt.

 Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me  vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test