I mituri aksidentohet me biçikletë, lëndohet rëndë - Bota Sot
I mituri aksidentohet me biçikletë, lëndohet rëndë

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

I mituri aksidentohet me biçikletë, lëndohet rëndë

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Një i mitur nga fshati Lukvic të Prizrenit derisa ka qenë duke drejtuar biçikletën në rrugë aksidentalisht ka goditur një mur mbrojtës dhe ka rënë në rrugën tjetër në një lartësi prej 4 metra.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test