Përleshen fqinjët në Zahaq - Bota Sot
Përleshen fqinjët në Zahaq

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Përleshen fqinjët në Zahaq

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 11:38
Foto ilustrim

Policia raporton se në fshatin Zahaq të Pejës pas një mosmarrëveshje në mes të fqinjëve ka ardhur deri te një rrahje.

Si pasojë lëndime të rënda trupore ka pësuar një person, i cili ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit dy të dyshuar  janë arrestuar dhe pas intervistimit dërgohen në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test