Një mashkull dhe një femër sulmojnë një person në Pomozotin - Bota Sot
Një mashkull dhe një femër sulmojnë një person në Pomozotin

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Një mashkull dhe një femër sulmojnë një person në Pomozotin

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 11:42
Foto ilustrim

Viktima nga fshati Pomozotin i Fushë Kosovës është sulmuar fizikisht nga një mashkull dhe një femër.

Sipas Policisë viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është dërguar në tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test