E rëndë në Elbasan, ngacmon seksualisht vajzën e tij dhe nusen e djalit - Bota Sot
E rëndë në Elbasan, ngacmon seksualisht vajzën e tij dhe nusen e djalit

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

E rëndë në Elbasan, ngacmon seksualisht vajzën e tij dhe nusen e djalit

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 09:15
Ilustrim

Një ngjarje tronditëse në familje është shënuar këtë herë në Mjekës të Elbasani. Një 50-vjeçar ka dhunuar e ngacmuar seksualisht nusen e djalit dhe vajzën e tij të mitur.

“Filip Qosja, 50 vjeç , banues në fshatin Mjekës Njësia Administrative Shirgjan. Shtetasi i lartëpërmendur dyshohet se ka dhunuar dhe ngacmuar seksualisht nusen e djalit shtetasen F.Q, 22 vjeçe, banuese në fshatin Mjekës, si dhe vajzën e tij të mitur shtetasen E.Q., 14 vjeçe banuese në fshatin Mjekës”, njofton policia e Elbasanit.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprat penale, “Dhuna në Familje” dhe “Vepra të turpshme”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test