Aksident i çuditshëm në Prishtinë, furgoni futet në lokal - Bota Sot
Aksident i çuditshëm në Prishtinë, furgoni futet në lokal

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Aksident i çuditshëm në Prishtinë, furgoni futet në lokal

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 09:23
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur në Kodrën e Trimave, në Prishtinë.

Në orët e hershme të mëngjesit, një furgon është aksidentuar dhe është futur në një dyqan.

Në vendin e ngjarjes janë ekipet policore që po merren me rastin, ndërsa nuk ka të lënduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test