Pranohet dërgesë me substancë narkotike nga Gjermania - Bota Sot
Pranohet dërgesë me substancë narkotike nga Gjermania

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Pranohet dërgesë me substancë narkotike nga Gjermania

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 10:35
Ilustrim

Në Prishtinë dje nga zyra për doganim postar është raportuar se ishte pranuar një dërgesë nga Gjermania në emër të dyshuarit shqiptar, në të cilën kishte një sasi substancë të dyshuar narkotike në peshë 300 gramë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kompetent dhe rasti vazhdon të hetohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test